Project Quality Engineer / Projekt Minőségbiztosítási Mérnö

Győr-Moson-Sopron megye / Győr / Project Quality Engineer / Projekt Minőségbiztosítási Mérnök

Project Quality Engineer / Projekt Minőségbiztosítási Mérnök

Partnerünk fő profilja autóipari és egyéb iparágakba készült termékek. A gyártó telephely Győr-Moson Sopron megye központi helyszínén helyezkedik el több száz fős dolgozói létszámmal. A vállalat Európai háttérrel rendelkezik. A technológiai fejlődésük és gyártási kapacitásuk bővítése folyamatos. Ha szeretnél egy sokoldalúbb, változatos projekt fókuszú feladatkörben tovább fejlődni magas szintű felelősségi körrel várom jelentkezésed!

FELADATAID AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:
  • Minőségfejlesztési projektek koordinációja a gyártásban és vevői területeken
  • Új termékbevezetési projektekben történő aktív részvétel
  • A feltárt minőségügyi problémákhoz kapcsolódó javító intézkedések bevezetésének koordinálása
  • FMEA moderálás, FMEA felülvizsgálatok és szükség esetén módosítások koordinációja
  • Egyfajta problem solving expert szemléletmóddal aktív szakmai támogatás minőségbiztosítási területen a gyártási, minőségbiztosítási problémák megoldásában a csapattal együttműködve
  • Termékbiztonsággal kapcsolatos tevékenységek, szükség esetén megelőző intézkedések bevezetésének támogatása

MIRE VAN SZÜKSÉGED AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat minőségbiztosításban
  • IATF 16949 rendszerismeret
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • PPAP és APQP eszközök magabiztos ismeretei lehetőleg

MIRE SZÁMÍTHATSZ PARTNERÜNKTŐL:
  • Versenyképes fizetés, egyéb juttatások (éves bónusz, cafeteria, bejárási támogatás)
  • Összetartó, motivált csapat
  • Felelősségteljes és sokoldalú, változazos pozíció
  • Lehetőség kiemelt lokális és nemzetközi projektekbe történő bekapcsolódásra

Mit kell tenned most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk frissített angol önéletrajzod.

#LI-DNI
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Autóipar
Hely
Győr-Moson-Sopron megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1182481

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Dora Darai, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest
Akadémia utca 6., 1. emelet, Academia Offices

Telefon: 06 70 412 2196