Vízépítési Építésvezető

Magyar tulajdonú, generálkivitelezéssel foglalkozó partnerünk Építésvezetőt keres csapatába.
Az Ön új cége

Magyar tulajdonú, generálkivitelezéssel, tervezéssel és vízépítéssel foglalkozó partnerünk Építésvezetőt keres csapatába.

Az Ön feladatköre

Kivitelezés helyszíni irányítása, ellenőrzése
Saját állomány, szakipari alvállalkozók irányítása
Építési napló vezetése
Projekthez tartozó ütemterv betartatása

Mire van szüksége a sikerhez?
Hasonló munkakörben végzett 3 év tapasztalat
FMV jogosultság Vízépítés területre
Felsőfokú végzettség előny

Mire számíthat partnerünktől?

Rugalmas munkaidő
Versenyképes fizetés, céges autó munkavégzéshez
Szakmai fejlődés biztosított
Több projekt egyidejű irányítása

Mit kell most tennie?

Amennyiben nyitott a lehetőségre, kattintson a 'Jelentkezés' gombra, valamint küldje el nekünk friss önéletrajzát. #1170183
Haz clic aquí para acceder a la Política de Privacidad de Hays, donde podrás encontrar los detalles sobre cómo usamos y protegemos tus datos y tus derechos como usuario.

Resumen

Tipo de trabajo
Permanente
Industria
Construction
Lugar
Pécs
Sector
Ref.:
1170183

Hablar con un consultor

Hablar con Cseh Tamas, la persona que lleva esta posición, en la oficina de Budapest

Teléfono: +36705229983

OFERTAS SIMILARES

  • Elektromos építésvezető

    Elektromos építésvezető
    Budapest
  • Épületvillamossági projektvezető

    Elektromos projektvezetőt keresünk magasépítési projektekkel foglalkozó partnerünk számára.

    Épületvillamossági projektvezetőt keresünk budapesti ingatlanfejlesztő partnerünk csapatába.