Industrial Consultant

Ipari ingatlan bérbeadási tanácsadót keresünk budapesti ingatlanpiaci szolgáltató partnerünkhöz.
Az Ön új cége

Ipari ingatlan bérbeadási tanácsadót keresünk elismert ingatlanpiaci szolgáltató partnerünkhöz Budapestre. A cég a bérbeadáson kívül értékbecslési, projekt menedzsment és ingatlankezelési szolgáltatásokat nyújt partnerei számára.

Az Ön új pozíciója

Az Industrial consultant a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • A bérbeadók és bérlők képviselete
  • Potenciális ipari ingatlan bérlők megszólítása, igényeik megértése és különböző hosszú-, és rövidtávú megoldások nyújtása
  • Stratégiai kapcsolatok fenntartása a kulcsbérlőkkel
  • Értékesítés és lízing projektek végigkövetése
  • Együttműködni a vállalat különböző részlegeivel

Mire van szüksége a sikerhez?

  • ambíciózus és önálló személyiség
  • 3-5 év releváns tapasztalat értékesítésben vagy kereskedelmi ingatlan szektorban
  • csapatszellem

Mire számíthat partnerünktől?

  • izgalmas, kihívást jelentő projektek
  • versenyképes fizetés
  • összetartó kollégák

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el legfrissebb szakmai önéletrajzát.

#1169737
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1169737

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Leszkovszki Anna, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36704122195