Műszaki Ellenőr / Projektmenedzser

Műszaki ellenőrt / Projektmenedzsert keresünk multinacionális, ipari szektorban tevékenykedő partnerünkhöz.
Az Ön új cége
Műszaki ellenőr / Projektmenedzser kollégát keresünk mérnöki szolgáltatásokkal és tanácsadással foglalkozó multinacionális partnerünkhöz. A cégnek gyakorlatilag az összes kontinensen párhuzamosan zajlanak kivitelezéseik. Az ipari ingatlan szektorban teljeskörű karbantartási, digitalizációs és automatizálási illetve energetikai kivitelezéssel kapcsolatos szolgáltatásokat nyújtanak ügyfeleiknek.

Az Ön új pozíciója
  • Felelősség a projekt végrehajtásáért a szerződés feltételeinek megfelelően, a vállalt időn, költségvetésen belül, a minőségi és biztonsági előírások fenntartása mellett
  • Projekttervezés és -nyomon követés / a projekt végrehajtásának koordinálása
  • Szoros együttműködés a projektcsapattal
  • Állandó kommunikáció az ügyféllel
  • Jelentéskészítés az ügyfél- és vállalatvezetésnek

Mire van szüksége a sikerhez?
  • Mérnöki végzettség
  • Legaláb 4-5 éves, releváns tapasztalat
  • MS Office és MS Project programismeret
  • (Angol nyelvtudás)

Mire számíthat partnerünktől?
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási

Mit kell tennie most?
Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát. #1167373
Klikněte zde pro přístup k zásadám o ochraně osobních údajů Hays. Zde získáte detailní informace o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní data a jaká jsou vaše související práva.

Souhrn

Typ úvazku
Hlavní PP
Odvětví
Ingatlanpiac
Lokalita
Debrecen
Obor
Ingatlan
Ref:
1167373
Uzávěrka
28 Feb 2023

Spojit se s konzultantem

Kontaktní osoba: Kiss Viktoria, odborný konzultant spravující tuto pozici, Pobočka: Budapest

Telefon: +36 70 400 6407